התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

אני מאשר קבלת דיוור במייל

רוצה לשוחח?
פנה אלינו
מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

אני מאשר קבלת דיוור במייל

סיכום תכנון קמפיין
סה"כ הקלקות:
כ-333
מחיר ממוצע להקלקה:
9.70
מחיר כולל:

התחל קמפיין!
פרסום בגוגל לשירותי הסעות - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לשירותי הסעות כולל תתי התחומים המשלימים: הסעות VIP, הסעות VIP, הסעות קבוצות ספורט

כל בעל עסק בתחום השירותי הסעות יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש שירותי הסעות או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, הסעות לציבור הדתי, הסעות לגיל הזהב, הסעות ילדים, הסעות תלמידים, הסעות לגנים, הסעות לקייטנות, הסעת ילדים מוגבלים, הסעות ספיישל, ימי כיף, הסעותלקברי צדיקים, הסעות קבוצות ספורט, טיולים מאורגנים, הסעת אמנים ולהקות, לכל מונח חיפוש הקשור לשירותי הסעות יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית הסעות לציבור הדתי או חיפשו נושא הקשור לשירותי הסעות כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בשירותי הסעות. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

אז איך עושים פרסום באינטרנט לשירותי הסעות? מאד פשוט!

הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לשירותי הסעות שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים שירותי הסעות.

איזי אדס - פרסום בגוגל לשירותי הסעות ולעסקים קטנים

כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לשירותי הסעות או לכל אחד מהתחומים הקשורים: הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום שירותי הסעות כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר הסעות לאירועים, הסעותלקברי צדיקים והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

פרסום לשירותי הסעות ולתחומים הקשורים

כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לימי כיף יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

פרסום לשירותי הסעות הופך לפשוט יותר:

שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

מחירי פרסום בגוגל שירותי הסעות

התחל עכשיו את הקמפיין שלך
סה"כ הקלקות:
כ-333
מחיר ממוצע להקלקה:
9.70
מחיר כולל:

סנן לפי תחומים רלוונטים
הסעות לטיולים
הסעות לאירועים
הסעות תיירים
הסעות עובדים
הסעות VIP
הסעות לציבור הדתי
הסעות לגיל הזהב
הסעות ילדים
הסעות תלמידים
הסעות לגנים
הסעות לקייטנות
הסעת ילדים מוגבלים
הסעות ספיישל
ימי כיף
הסעותלקברי צדיקים
הסעות קבוצות ספורט
טיולים מאורגנים
הסעת אמנים ולהקות
הדלק הכל
כבה הכל
בדוק מחירים!
תוצאות
מילות מפתח
כמות חיפושים
מחיר לקליק
פרסום בגוגל לשירותי הסעות - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לשירותי הסעות כולל תתי התחומים המשלימים: הסעות ילדים, ימי כיף, הסעות לציבור הדתי

כל בעל עסק בתחום השירותי הסעות יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש שירותי הסעות או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, הסעות לציבור הדתי, הסעות לגיל הזהב, הסעות ילדים, הסעות תלמידים, הסעות לגנים, הסעות לקייטנות, הסעת ילדים מוגבלים, הסעות ספיישל, ימי כיף, הסעותלקברי צדיקים, הסעות קבוצות ספורט, טיולים מאורגנים, הסעת אמנים ולהקות, לכל מונח חיפוש הקשור לשירותי הסעות יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית הסעות עובדים או חיפשו נושא הקשור לשירותי הסעות כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בשירותי הסעות. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

אז איך עושים פרסום באינטרנט לשירותי הסעות? מאד פשוט!

הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לשירותי הסעות שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים שירותי הסעות.

איזי אדס - פרסום בגוגל לשירותי הסעות ולעסקים קטנים

כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לשירותי הסעות או לכל אחד מהתחומים הקשורים: הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות תיירים, הסעות עובדים, הסעות VIP, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום שירותי הסעות כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר הסעות ספיישל, הסעות תלמידים והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

פרסום לשירותי הסעות ולתחומים הקשורים

כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם להסעות לציבור הדתי יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

פרסום לשירותי הסעות הופך לפשוט יותר:

שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך