התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   סיכום תכנון קמפיין
   סה"כ הקלקות:
   כ-333
   מחיר ממוצע להקלקה:
   9.70
   מחיר כולל:

    התחל קמפיין!
    פרסום בגוגל להנהלת חשבונות - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

    כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל להנהלת חשבונות כולל תתי התחומים המשלימים: הפקת תלושי שכר לתושבי חוץ, הנהלת חשבונות במיקור חוץ, גביית חובות מלקוחות

    כל בעל עסק בתחום ההנהלת חשבונות יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש הנהלת חשבונות או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, הנהלת חשבונות כפולה, הנהלת חשבונות לחברות, הכנת משכורות, הפקת תלושי שכר, הפקת דוחות שכר לבעל החברה, העברת דיווחים לקופות פנסיה, תחשיבים בשל סיום העסקה, העברת משכורות לעובדים, הפקת תלושי שכר לתושבי חוץ, הנהלת חשבונות חד צידית, דיווחים שוטפים לרשויות המס, פתיחת תיק לעסקים חדשים, הנהלת חשבונות למלכ"רים, ניהול תזרים מזומנים, סגירת פיגורים, הפקת מסמכי מקור, תשלום לספקים, גביית חובות מלקוחות, הנהלת חשבונות במיקור חוץ, ניהול סיכוני אשראי, לכל מונח חיפוש הקשור להנהלת חשבונות יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית ניהול סיכוני אשראי או חיפשו נושא הקשור להנהלת חשבונות כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בהנהלת חשבונות. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

    אז איך עושים פרסום באינטרנט להנהלת חשבונות? מאד פשוט!

    הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש להנהלת חשבונות שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים הנהלת חשבונות.

    איזי אדס - פרסום בגוגל להנהלת חשבונות ולעסקים קטנים

    כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש להנהלת חשבונות או לכל אחד מהתחומים הקשורים: דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום הנהלת חשבונות כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר הפקת תלושי שכר, הנהלת חשבונות למלכ"רים והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

    פרסום להנהלת חשבונות ולתחומים הקשורים

    כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לניהול תזרים מזומנים יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

    פרסום להנהלת חשבונות הופך לפשוט יותר:

    שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

    מחירי פרסום בגוגל הנהלת חשבונות

    התחל עכשיו את הקמפיין שלך
    סה"כ הקלקות:
    כ-333
    מחיר ממוצע להקלקה:
    9.70
    מחיר כולל:

     סנן לפי תחומים רלוונטים
     דוחות הנהח"ש
     הכנת דוחות שוטפים
     מאזן בוחן עד מאזן
     הכנת דוחות תקופתיים
     הנהלת חשבונות לעצמאים
     הנהלת חשבונות כפולה
     הנהלת חשבונות לחברות
     הכנת משכורות
     הפקת תלושי שכר
     הפקת דוחות שכר לבעל החברה
     העברת דיווחים לקופות פנסיה
     תחשיבים בשל סיום העסקה
     העברת משכורות לעובדים
     הפקת תלושי שכר לתושבי חוץ
     הנהלת חשבונות חד צידית
     דיווחים שוטפים לרשויות המס
     פתיחת תיק לעסקים חדשים
     הנהלת חשבונות למלכ"רים
     ניהול תזרים מזומנים
     סגירת פיגורים
     הפקת מסמכי מקור
     תשלום לספקים
     גביית חובות מלקוחות
     הנהלת חשבונות במיקור חוץ
     ניהול סיכוני אשראי
     הדלק הכל
     כבה הכל
     בדוק מחירים!
     תוצאות
     מילות מפתח
     כמות חיפושים
     מחיר לקליק
     פרסום בגוגל להנהלת חשבונות - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

     כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל להנהלת חשבונות כולל תתי התחומים המשלימים: הנהלת חשבונות חד צידית, הפקת תלושי שכר, גביית חובות מלקוחות

     כל בעל עסק בתחום ההנהלת חשבונות יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש הנהלת חשבונות או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, הנהלת חשבונות כפולה, הנהלת חשבונות לחברות, הכנת משכורות, הפקת תלושי שכר, הפקת דוחות שכר לבעל החברה, העברת דיווחים לקופות פנסיה, תחשיבים בשל סיום העסקה, העברת משכורות לעובדים, הפקת תלושי שכר לתושבי חוץ, הנהלת חשבונות חד צידית, דיווחים שוטפים לרשויות המס, פתיחת תיק לעסקים חדשים, הנהלת חשבונות למלכ"רים, ניהול תזרים מזומנים, סגירת פיגורים, הפקת מסמכי מקור, תשלום לספקים, גביית חובות מלקוחות, הנהלת חשבונות במיקור חוץ, ניהול סיכוני אשראי, לכל מונח חיפוש הקשור להנהלת חשבונות יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית הכנת דוחות שוטפים או חיפשו נושא הקשור להנהלת חשבונות כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בהנהלת חשבונות. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

     אז איך עושים פרסום באינטרנט להנהלת חשבונות? מאד פשוט!

     הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש להנהלת חשבונות שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים הנהלת חשבונות.

     איזי אדס - פרסום בגוגל להנהלת חשבונות ולעסקים קטנים

     כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש להנהלת חשבונות או לכל אחד מהתחומים הקשורים: דוחות הנהח"ש, הכנת דוחות שוטפים, מאזן בוחן עד מאזן, הכנת דוחות תקופתיים, הנהלת חשבונות לעצמאים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום הנהלת חשבונות כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר הנהלת חשבונות למלכ"רים, ניהול סיכוני אשראי והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

     פרסום להנהלת חשבונות ולתחומים הקשורים

     כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם להפקת תלושי שכר לתושבי חוץ יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

     פרסום להנהלת חשבונות הופך לפשוט יותר:

     שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

      עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

      אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך