התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   סיכום תכנון קמפיין
   סה"כ הקלקות:
   כ-333
   מחיר ממוצע להקלקה:
   9.70
   מחיר כולל:

    התחל קמפיין!
    פרסום בגוגל למוסכים - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

    כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל למוסכים כולל תתי התחומים המשלימים: החלפת שמנים, אחר, צביעת רכב

    כל בעל עסק בתחום המוסכים יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש מוסכים או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, החלפת רצועת טיימינג, בדיקת בלמים, בדיקת גומיות וציריות הנעה, טיפול ,, בדיקת צמיגים ולחץ אוויר, אחר, מכונאות רכב, מצברים, שיפוץ ותיקון מנועים, בלמים לרכב, רדיאטורים לרכב, תיבות הילוכים לרכב, שיפוץ מדחסים, שיפוץ אלטרנטור, אגזוזים, קרבורטורים, אחר, חשמל רכב, דיאגנוסטיקה, מיזוג אויר לרכב, חלקי חילוף לרכב, בדיקות זיהום אוויר, סיכה לרכב, תיקונים אחרי תאונה, פחחות רכב, טיפולים קוסמטיים, צביעת רכב, תיקון ומכירת צמיגים, כיוון פרונט, התקנות מיוחדות לרכב, תיקון והחלפת פגושים, גרירת רכב, תיקון מחשב רכב, שיפוץ חלפים טורבו, לכל מונח חיפוש הקשור למוסכים יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית שיפוץ אלטרנטור או חיפשו נושא הקשור למוסכים כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין במוסכים. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

    אז איך עושים פרסום באינטרנט למוסכים? מאד פשוט!

    הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש למוסכים שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מוסכים.

    איזי אדס - פרסום בגוגל למוסכים ולעסקים קטנים

    כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש למוסכים או לכל אחד מהתחומים הקשורים: טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום מוסכים כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר תיקון מחשב רכב, קרבורטורים והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

    פרסום למוסכים ולתחומים הקשורים

    כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לשיפוץ חלפים טורבו יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

    פרסום למוסכים הופך לפשוט יותר:

    שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

    מחירי פרסום בגוגל מוסכים

    התחל עכשיו את הקמפיין שלך
    סה"כ הקלקות:
    כ-333
    מחיר ממוצע להקלקה:
    9.70
    מחיר כולל:

     סנן לפי תחומים רלוונטים
     טיפולים שוטפים
     החלפת שמנים
     החלפת מסננים
     החלפת פילטרים
     החלפת מצתים
     החלפת רצועת טיימינג
     בדיקת בלמים
     בדיקת גומיות וציריות הנעה
     טיפול ,
     בדיקת צמיגים ולחץ אוויר
     אחר
     מכונאות רכב
     מצברים
     שיפוץ ותיקון מנועים
     בלמים לרכב
     רדיאטורים לרכב
     תיבות הילוכים לרכב
     שיפוץ מדחסים
     שיפוץ אלטרנטור
     אגזוזים
     קרבורטורים
     אחר
     חשמל רכב
     דיאגנוסטיקה
     מיזוג אויר לרכב
     חלקי חילוף לרכב
     בדיקות זיהום אוויר
     סיכה לרכב
     תיקונים אחרי תאונה
     פחחות רכב
     טיפולים קוסמטיים
     צביעת רכב
     תיקון ומכירת צמיגים
     כיוון פרונט
     התקנות מיוחדות לרכב
     תיקון והחלפת פגושים
     גרירת רכב
     תיקון מחשב רכב
     שיפוץ חלפים טורבו
     הדלק הכל
     כבה הכל
     בדוק מחירים!
     תוצאות
     מילות מפתח
     כמות חיפושים
     מחיר לקליק
     פרסום בגוגל למוסכים - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

     כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל למוסכים כולל תתי התחומים המשלימים: קרבורטורים, צביעת רכב, בדיקת צמיגים ולחץ אוויר

     כל בעל עסק בתחום המוסכים יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש מוסכים או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, החלפת רצועת טיימינג, בדיקת בלמים, בדיקת גומיות וציריות הנעה, טיפול ,, בדיקת צמיגים ולחץ אוויר, אחר, מכונאות רכב, מצברים, שיפוץ ותיקון מנועים, בלמים לרכב, רדיאטורים לרכב, תיבות הילוכים לרכב, שיפוץ מדחסים, שיפוץ אלטרנטור, אגזוזים, קרבורטורים, אחר, חשמל רכב, דיאגנוסטיקה, מיזוג אויר לרכב, חלקי חילוף לרכב, בדיקות זיהום אוויר, סיכה לרכב, תיקונים אחרי תאונה, פחחות רכב, טיפולים קוסמטיים, צביעת רכב, תיקון ומכירת צמיגים, כיוון פרונט, התקנות מיוחדות לרכב, תיקון והחלפת פגושים, גרירת רכב, תיקון מחשב רכב, שיפוץ חלפים טורבו, לכל מונח חיפוש הקשור למוסכים יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית שיפוץ ותיקון מנועים או חיפשו נושא הקשור למוסכים כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין במוסכים. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

     אז איך עושים פרסום באינטרנט למוסכים? מאד פשוט!

     הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש למוסכים שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מוסכים.

     איזי אדס - פרסום בגוגל למוסכים ולעסקים קטנים

     כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש למוסכים או לכל אחד מהתחומים הקשורים: טיפולים שוטפים, החלפת שמנים, החלפת מסננים, החלפת פילטרים, החלפת מצתים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום מוסכים כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר פחחות רכב, בדיקת צמיגים ולחץ אוויר והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

     פרסום למוסכים ולתחומים הקשורים

     כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לתיקון והחלפת פגושים יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

     פרסום למוסכים הופך לפשוט יותר:

     שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

      עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

      אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך