התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   סיכום תכנון קמפיין
   סה"כ הקלקות:
   כ-333
   מחיר ממוצע להקלקה:
   9.70
   מחיר כולל:

    התחל קמפיין!
    פרסום בגוגל למחשבים - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

    כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל למחשבים כולל תתי התחומים המשלימים: בתי תוכנה, מחשוב תעשייתי, מחשוב תעשייתי

    כל בעל עסק בתחום המחשבים יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש מחשבים או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, שדרוג מחשבים, הרכבת מחשבים, חלקי חילוף למחשבים, תוכנת מחשבים, מיגון מחשבים, התקנת חדרי מחשב וציוד לחדרי מחשב, ייעוץ והדרכות מחשוב, לימודי מחשבים, ניטור וניהול חדרי מחשבים, מיקור חוץ לענף המחשבים, ספקי אינטרנט, מחשוב תעשייתי, מחשבים וטאבלטים - השכרה וליסינג, קונסולות ומשחקי מחשב, בתי תוכנה, מערכות מידע - אפיון, תכנון וכתיבה טכנית, מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי בקרה ומהנדסי מחשבים, לכל מונח חיפוש הקשור למחשבים יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית מכירת מחשבים או חיפשו נושא הקשור למחשבים כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין במחשבים. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

    אז איך עושים פרסום באינטרנט למחשבים? מאד פשוט!

    הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש למחשבים שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מחשבים.

    איזי אדס - פרסום בגוגל למחשבים ולעסקים קטנים

    כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש למחשבים או לכל אחד מהתחומים הקשורים: גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום מחשבים כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, התקנת חדרי מחשב וציוד לחדרי מחשב והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

    פרסום למחשבים ולתחומים הקשורים

    כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

    פרסום למחשבים הופך לפשוט יותר:

    שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

    מחירי פרסום בגוגל מחשבים

    התחל עכשיו את הקמפיין שלך
    סה"כ הקלקות:
    כ-333
    מחיר ממוצע להקלקה:
    9.70
    מחיר כולל:

     סנן לפי תחומים רלוונטים
     גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע
     שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים
     תקשורת מחשבים ורשתות מחשב
     מכירת מחשבים
     ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי
     שדרוג מחשבים
     הרכבת מחשבים
     חלקי חילוף למחשבים
     תוכנת מחשבים
     מיגון מחשבים
     התקנת חדרי מחשב וציוד לחדרי מחשב
     ייעוץ והדרכות מחשוב
     לימודי מחשבים
     ניטור וניהול חדרי מחשבים
     מיקור חוץ לענף המחשבים
     ספקי אינטרנט
     מחשוב תעשייתי
     מחשבים וטאבלטים - השכרה וליסינג
     קונסולות ומשחקי מחשב
     בתי תוכנה
     מערכות מידע - אפיון, תכנון וכתיבה טכנית
     מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי בקרה ומהנדסי מחשבים
     הדלק הכל
     כבה הכל
     בדוק מחירים!
     תוצאות
     מילות מפתח
     כמות חיפושים
     מחיר לקליק
     פרסום בגוגל למחשבים - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

     כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל למחשבים כולל תתי התחומים המשלימים: שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, מחשוב תעשייתי, בתי תוכנה

     כל בעל עסק בתחום המחשבים יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש מחשבים או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, שדרוג מחשבים, הרכבת מחשבים, חלקי חילוף למחשבים, תוכנת מחשבים, מיגון מחשבים, התקנת חדרי מחשב וציוד לחדרי מחשב, ייעוץ והדרכות מחשוב, לימודי מחשבים, ניטור וניהול חדרי מחשבים, מיקור חוץ לענף המחשבים, ספקי אינטרנט, מחשוב תעשייתי, מחשבים וטאבלטים - השכרה וליסינג, קונסולות ומשחקי מחשב, בתי תוכנה, מערכות מידע - אפיון, תכנון וכתיבה טכנית, מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי בקרה ומהנדסי מחשבים, לכל מונח חיפוש הקשור למחשבים יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים או חיפשו נושא הקשור למחשבים כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין במחשבים. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

     אז איך עושים פרסום באינטרנט למחשבים? מאד פשוט!

     הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש למחשבים שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מחשבים.

     איזי אדס - פרסום בגוגל למחשבים ולעסקים קטנים

     כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש למחשבים או לכל אחד מהתחומים הקשורים: גיבויים, אחזור נתונים ואבטחת מידע, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים, תקשורת מחשבים ורשתות מחשב, מכירת מחשבים, ייצור ושיווק מחשבים וציוד היקפי, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום מחשבים כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר קונסולות ומשחקי מחשב, שירותי תמיכה, תיקון ותחזוקת מחשבים והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

     פרסום למחשבים ולתחומים הקשורים

     כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לבתי תוכנה יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

     פרסום למחשבים הופך לפשוט יותר:

     שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

      עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

      אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך