התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   סיכום תכנון קמפיין
   סה"כ הקלקות:
   כ-333
   מחיר ממוצע להקלקה:
   9.70
   מחיר כולל:

    התחל קמפיין!
    פרסום בגוגל לשירותי ניקיון - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

    כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לשירותי ניקיון כולל תתי התחומים המשלימים: ניקוי גרנוליט, רובה אקרילית, הסרת דבק מגע מרצפות

    כל בעל עסק בתחום השירותי ניקיון יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש שירותי ניקיון או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, ניקוי ריצוף חוץ, ניקוי גרנוליט, ניקוי רצפת צפחה, ניקוי מרצפות טרה-קוטה, ליטוש אבן טרוונטין, ניקוי שיש טבעי, ניקוי רצפות פי וי סי, ניקוי מרצפות מצוירות, פוליש אקרילי, ניקוי רצפות מוזאיקה, ניקוי שיש סינתטי, הסרת דבק מגע מרצפות, ניקוי פאנלים, ליטוש שיש, ליטוש אבן ביהלום, ליטוש לרצפות טראצו, רובה אקרילית, ליטוש רצפת בטון, מריחת סילר על רצפות, קרצוף רצפות, רובה אפוקסית, טיפול בנזקי שיטפונות ושריפה, ניקוי שטיחים, ניהול נכסים וועדי בתים, לכל מונח חיפוש הקשור לשירותי ניקיון יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית ניהול נכסים וועדי בתים או חיפשו נושא הקשור לשירותי ניקיון כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בשירותי ניקיון. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

    אז איך עושים פרסום באינטרנט לשירותי ניקיון? מאד פשוט!

    הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לשירותי ניקיון שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים שירותי ניקיון.

    איזי אדס - פרסום בגוגל לשירותי ניקיון ולעסקים קטנים

    כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לשירותי ניקיון או לכל אחד מהתחומים הקשורים: פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום שירותי ניקיון כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר רובה אפוקסית, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

    פרסום לשירותי ניקיון ולתחומים הקשורים

    כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לליטוש רצפת בטון יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

    פרסום לשירותי ניקיון הופך לפשוט יותר:

    שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

    מחירי פרסום בגוגל שירותי ניקיון

    התחל עכשיו את הקמפיין שלך
    סה"כ הקלקות:
    כ-333
    מחיר ממוצע להקלקה:
    9.70
    מחיר כולל:

     סנן לפי תחומים רלוונטים
     פוליש
     ניקוי מרצפות גרניט פורצלן
     ניקיון כללי
     ניקוי מרצפות קרמיקה
     פוליש ווקס
     פוליש קריסטל
     ניקוי ריצוף חוץ
     ניקוי גרנוליט
     ניקוי רצפת צפחה
     ניקוי מרצפות טרה-קוטה
     ליטוש אבן טרוונטין
     ניקוי שיש טבעי
     ניקוי רצפות פי וי סי
     ניקוי מרצפות מצוירות
     פוליש אקרילי
     ניקוי רצפות מוזאיקה
     ניקוי שיש סינתטי
     הסרת דבק מגע מרצפות
     ניקוי פאנלים
     ליטוש שיש
     ליטוש אבן ביהלום
     ליטוש לרצפות טראצו
     רובה אקרילית
     ליטוש רצפת בטון
     מריחת סילר על רצפות
     קרצוף רצפות
     רובה אפוקסית
     טיפול בנזקי שיטפונות ושריפה
     ניקוי שטיחים
     ניהול נכסים וועדי בתים
     הדלק הכל
     כבה הכל
     בדוק מחירים!
     תוצאות
     מילות מפתח
     כמות חיפושים
     מחיר לקליק
     פרסום בגוגל לשירותי ניקיון - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

     כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לשירותי ניקיון כולל תתי התחומים המשלימים: ניקוי שיש סינתטי, פוליש קריסטל, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן

     כל בעל עסק בתחום השירותי ניקיון יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש שירותי ניקיון או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, ניקוי ריצוף חוץ, ניקוי גרנוליט, ניקוי רצפת צפחה, ניקוי מרצפות טרה-קוטה, ליטוש אבן טרוונטין, ניקוי שיש טבעי, ניקוי רצפות פי וי סי, ניקוי מרצפות מצוירות, פוליש אקרילי, ניקוי רצפות מוזאיקה, ניקוי שיש סינתטי, הסרת דבק מגע מרצפות, ניקוי פאנלים, ליטוש שיש, ליטוש אבן ביהלום, ליטוש לרצפות טראצו, רובה אקרילית, ליטוש רצפת בטון, מריחת סילר על רצפות, קרצוף רצפות, רובה אפוקסית, טיפול בנזקי שיטפונות ושריפה, ניקוי שטיחים, ניהול נכסים וועדי בתים, לכל מונח חיפוש הקשור לשירותי ניקיון יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית ניקוי ריצוף חוץ או חיפשו נושא הקשור לשירותי ניקיון כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין בשירותי ניקיון. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

     אז איך עושים פרסום באינטרנט לשירותי ניקיון? מאד פשוט!

     הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לשירותי ניקיון שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים שירותי ניקיון.

     איזי אדס - פרסום בגוגל לשירותי ניקיון ולעסקים קטנים

     כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לשירותי ניקיון או לכל אחד מהתחומים הקשורים: פוליש, ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ניקיון כללי, ניקוי מרצפות קרמיקה, פוליש ווקס, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום שירותי ניקיון כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר ניקוי ריצוף חוץ, ניקוי רצפות פי וי סי והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

     פרסום לשירותי ניקיון ולתחומים הקשורים

     כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לניהול נכסים וועדי בתים יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

     פרסום לשירותי ניקיון הופך לפשוט יותר:

     שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

      עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

      אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך