התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   סיכום תכנון קמפיין
   סה"כ הקלקות:
   כ-333
   מחיר ממוצע להקלקה:
   9.70
   מחיר כולל:

    התחל קמפיין!
    פרסום בגוגל לרואי חשבון - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

    כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לרואי חשבון כולל תתי התחומים המשלימים: סיוע בגיוס הון, דוחות שנתיים לרשם החברות, עריכת דוחות תקופתיים

    כל בעל עסק בתחום הרואי חשבון יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש רואי חשבון או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, ביקורת דוחות כספיים, דוחות שנתיים לרשם החברות, דוחות כספיים תקופתיים להנהלה, דוחות למרכז ההשקעות, דוחות למדען הראשי, ייצוג מול רשויות המס, ייצוג מול ביטוח לאומי, ייצוג וטיפול מול רשויות מס בחו"ל, טיפול בהחזרי מס, בדיקת כדאיות כלכלית, הערכות שווי, ייעוץ בהבראת עסקים, ייעוץ בנושאי דיני עבודה, פתרון בעיות מימון, סיוע בגיוס הון, ביקורת פנימית, סיוע בהכנת תשקיפים להנפקה, חשבונאות משפטית, ניהול סיכוני אשראי, לכל מונח חיפוש הקשור לרואי חשבון יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית הערכות שווי או חיפשו נושא הקשור לרואי חשבון כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין ברואי חשבון. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

    אז איך עושים פרסום באינטרנט לרואי חשבון? מאד פשוט!

    הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לרואי חשבון שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים רואי חשבון.

    איזי אדס - פרסום בגוגל לרואי חשבון ולעסקים קטנים

    כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לרואי חשבון או לכל אחד מהתחומים הקשורים: עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום רואי חשבון כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר חשבונאות משפטית, ייצוג מול ביטוח לאומי והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

    פרסום לרואי חשבון ולתחומים הקשורים

    כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לייעוץ בהבראת עסקים יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

    פרסום לרואי חשבון הופך לפשוט יותר:

    שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאן שלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת. מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

    מחירי פרסום בגוגל רואי חשבון

    התחל עכשיו את הקמפיין שלך
    סה"כ הקלקות:
    כ-333
    מחיר ממוצע להקלקה:
    9.70
    מחיר כולל:

     סנן לפי תחומים רלוונטים
     עריכת דוחות
     עריכת דוחות אישיים
     דוחות עבור רשויות המס
     הצהרות הון
     עריכת דוחות תקופתיים
     ביקורת דוחות כספיים
     דוחות שנתיים לרשם החברות
     דוחות כספיים תקופתיים להנהלה
     דוחות למרכז ההשקעות
     דוחות למדען הראשי
     ייצוג מול רשויות המס
     ייצוג מול ביטוח לאומי
     ייצוג וטיפול מול רשויות מס בחו"ל
     טיפול בהחזרי מס
     בדיקת כדאיות כלכלית
     הערכות שווי
     ייעוץ בהבראת עסקים
     ייעוץ בנושאי דיני עבודה
     פתרון בעיות מימון
     סיוע בגיוס הון
     ביקורת פנימית
     סיוע בהכנת תשקיפים להנפקה
     חשבונאות משפטית
     ניהול סיכוני אשראי
     הדלק הכל
     כבה הכל
     בדוק מחירים!
     תוצאות
     מילות מפתח
     כמות חיפושים
     מחיר לקליק
     פרסום בגוגל לרואי חשבון - מונחי חיפוש, נפח חיפוש ומחירים

     כאן תוכלו לראות את כל מחירי הפרסום בגוגל לרואי חשבון כולל תתי התחומים המשלימים: טיפול בהחזרי מס, ייצוג מול ביטוח לאומי, ייצוג מול ביטוח לאומי

     כל בעל עסק בתחום הרואי חשבון יודע שפרסום בגוגל יכול להביא לו הרבה מאד לקוחות רלוונטיים, גוגל תופס את הלקוח בדיוק כאשר הוא מחפש רואי חשבון או כאשר הוא ממוקד יותר לצורך ספציפי עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, ביקורת דוחות כספיים, דוחות שנתיים לרשם החברות, דוחות כספיים תקופתיים להנהלה, דוחות למרכז ההשקעות, דוחות למדען הראשי, ייצוג מול רשויות המס, ייצוג מול ביטוח לאומי, ייצוג וטיפול מול רשויות מס בחו"ל, טיפול בהחזרי מס, בדיקת כדאיות כלכלית, הערכות שווי, ייעוץ בהבראת עסקים, ייעוץ בנושאי דיני עבודה, פתרון בעיות מימון, סיוע בגיוס הון, ביקורת פנימית, סיוע בהכנת תשקיפים להנפקה, חשבונאות משפטית, ניהול סיכוני אשראי, לכל מונח חיפוש הקשור לרואי חשבון יש נפח חיפוש ממוצע אשר מגיע לעיתים רבות לאלפים חיפושים בכל חודש ואל תשכחו שמדובר באנשים שהיו צריכים ספציפית ייצוג וטיפול מול רשויות מס בחו"ל או חיפשו נושא הקשור לרואי חשבון כך שמבחינתכם זהו לקוח מאד פוטנציאלי ובטוח מתעניין ברואי חשבון. קיימת סבירות רבה שהוא לקוח רציני יותר וממוקד עבורכם ומבחינתכם זהו המודל המושלם להגדלת העסק שלכם.

     אז איך עושים פרסום באינטרנט לרואי חשבון? מאד פשוט!

     הלקוח שלכם (בדיוק כמוכם) מחפש בגוגל את הצורך המיידי שלו. הוא לא בהכרח יבצע חיפוש לרואי חשבון שכן זהו מונח כללי יותר ויתכן שירשום בחיפוש עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, או אפילו חיפושים ממוקדים יותר שלא חשבנו עליהם מראש. בגדול גוגל מספק לנו את האפשרות להתמקד לפי תחום או מונחי חיפוש אך מאפשר גם להתפרש למילות מפתח לפי כללים ידועים ובכך לא לאבד לקוחות פוטנציאליים שמחפשים רואי חשבון.

     איזי אדס - פרסום בגוגל לרואי חשבון ולעסקים קטנים

     כאן נכנס כלי הפרסום של Easy ads המאפשר לכל אחד לפרסם בקלות בגוגל באופן מאד ממוקד ומותאם לצרכיו. תוכלו לבחון ולראות בדיוק כמה חיפושים יש לרואי חשבון או לכל אחד מהתחומים הקשורים: עריכת דוחות, עריכת דוחות אישיים, דוחות עבור רשויות המס, הצהרות הון, עריכת דוחות תקופתיים, להחליט מה מתוך התוצאות יכול להתאים לכם ולדעת כמה בדיוק יעלה לכם לפרסם. ההתקשרות בסופו של דבר, היא על בסיס תוצאות בלבד כך ובמידה ולא היו לא שילמתם כלל! ההתנהלות מאד פשוטה ובעברית ובתקציב של 600 דולר ומעלה יש אף שירות אישי של נציג דובר עברית. צריך לדעת איך לעשות פרסום רואי חשבון כדי להגיע למקסימום תוצאות ובמיוחד כאשר יש תקציב פרסום קטן צריך לבנות תכנון מדויק למונחי חיפוש שיש בהם כדי להביא עבודה. לפעמים כדאי יותר לפרסם תחומים ממוקדים יותר עריכת דוחות, דוחות למרכז ההשקעות והעיקר כדי לדאוג למצב שמי שמחפש יקבל במדויק את הפרסום שהוא צריך. בסופו של דבר, אם לא תהיה התאמה פשוטה בין המודעה לבין המחפש, או שתקציב הפרסום לא יניב תוצאות, או שהתוצאות לא יהפכו להכנסות ולהגדלת נפח העסקאות, הפרסום יהיה לא רלוונטי.

     פרסום לרואי חשבון ולתחומים הקשורים

     כאן תוכלו בקלות ליצור פילוח לפי כל תתי התחומים הרלוונטיים עבורכם, ולהבין מה אפשר לקבל בפרסום בגוגל גם בהיבט נפח החיפושים החודשי המעיד בעצם על הפוטנציאל הגלום עבורכם בפרסום בגוגל וגם בהערכת עלויות לפי נפח הפרסום. כך למשל אם לדוחות כספיים תקופתיים להנהלה יש 1400 חיפושים בחודש והמחיר המשוער להקלקה הוא 5.6 ש' (מחיר לדוגמא), תוכלו להחליט בקלות כמה כסף תרצו להשקיע תחת מונח החיפוש אשר בפועל רלוונטי רק למה שהגדרתם.

     פרסום לרואי חשבון הופך לפשוט יותר:

     שלב א': מחליטים על תקציב הפרסום שרוצים להוציא מידי חודש על פרסום שלב ב': בוחרים את מונחי החיפוש המתאימים עבורך להביא לקוחות פוטנציאלים מתוך הרשימה המוצגת כאןשלב ג': מתקבלת תוצאה של הערכת הכניסות ותוצאת הקמפיין החודשית לתקציב שהגדרת.מכאן זה כבר מאד פשוט – משלמים ומאשרים את תחילת הקמפיין מיד בתוך 24-28 שעות תקבלו את שאר הפרטים לאישור מבחינת המודעה עצמה ופרטיה. חשוב לזכור שאנחנו מרוויחים כאשר אתם מרוויחים ובפרסום אצלנו אין כל מחויבות כך שאנחנו מאוד רוצים שתצליחו כי אז זה אומר שתישארו לקוחות שלנו ואף תעניינו חברים בפרסום בגוגל דרך Easy ads

      עוד רגע ומתחילים לפרסם בגוגל!

      אנו נעבור על פרטי הקמפיין ונחזור אליך להשלמת התהליך