התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    פתרון לתקציבי פרסום קטנים - פרסום בוויז

    פעם והאמת לא כזה מזמן, כדי למשוך נהגים באזור לעסק היו מפרסמים שלט חוצות, היום מפרסמים בוויז.
    אין מה לעשות, לא קל לתחזק עסק קטן בישראל. כשאתה בעלים של עסק קטן אתה חובש את כל הכובעים שצריך, בעלים, מנכ"ל, שירות לקוחות, מתן השירות, קידום העסק והרשימה עוד ארוכה.

    עודכן לאחרונה ב: 2019, 4 דצמבר
    מומחה לשיווק באינטרנט

    תוכן עיניינים
    לא משנה מה תקציב הפרסום - כל אחד יכול לפרסם בוויז

    פעם והאמת לא כזה מזמן, כדי למשוך נהגים באזור לעסק היו מפרסמים שלט חוצות, היום מפרסמים בוויז.
    אין מה לעשות, לא קל לתחזק עסק קטן בישראל. כשאתה בעלים של עסק קטן אתה חובש את כל הכובעים שצריך, בעלים, מנכ"ל, שירות לקוחות, מתן השירות, קידום העסק והרשימה עוד ארוכה.

     

    לא לכל עסק יש תקציב פרסום מפנק, האמת היא ביחס למחירי הפרסום במדיה המסורתית להרבה עסקים קטנים בישראל אין תקציב פרסום בכלל. במשך שנים החוסר בתקציב היה מונע מעסקים קטנים לפרסם ולהגדיל את העסק, היום יש כבר פתרון.

    למה לפרסם בוויז?

    כי זה משתלם: פרסום בוויז הוא כמו לפרסם שלט חוצות דיגיטלי, רק שכאן מחירי הפרסום נמוכים בהרבה. מחירי הפרסום בוויז מתחילים ב-חינם לגמרי ומגיעים למקסימום שתחליטו. וויז מאפשרים לכל עסק בכל סדר גודל לפרסם ולקבל חשיפה ללקוחות פוטנציאלים. אפשר להוסיף את העסק לוויז בחינם, אפשר לפרסם בכמה דולרים בודדים ליום או כ-100 דולר ליום, הבחירה שלכם.

     

    • כי אין התחייבות: כמו בכל אפשרויות הפרסום בגוגל, גם הפרסום בוויז הוא ללא התחייבות ואפשר לשנות את תקציב הפרסום או לעצור את הקמפיין בכל עת.

     

    • כי אפשר לעקוב אחר הפרסום ב-Live: בגלל שוויז היא אפליקציה, אפשר לעקוב אחר הפרסום ולראות כמה נהגים מעורבים או היו במעורבות עם הפרסום בזמן אמת.

     

    • לקוחות חמים: עם פרסום בוויז אפשר לטרגט נהגים הנמצאים בדרך בקרבת העסק, נהג שמקליק על מודעה ונוסע לבית העסק הוא לקוח שבא לקנות. או לא בא כדי להתלבט, הוא לא בא כדי לחשוב על זה, הוא עוצר באמצע הדרך כי הוא צריך או רוצה משהו מהעסק שלכם.

     

    • לקוחות חוזרים: לקוחות שהגיעו לעסק שלכם דרך וויז, ימשיכו להיחשף אליו בכל פעם שיהיו בסביבה, אם הם נהנו וירצו לחזור אליכם הם אפילו יוכלו להוסיף אותו כנקודת ציון ולחזור אליו בכל פעם שירצו בקלות.
    אפשרויות הפרסום בוויז

    ב-Waze יש שלוש סוגי מודעות, בואו נכיר אותן:

     

    • סיכה ממותגת – כמו שלט של עסק המושך עיניים של העוברים ושבים כך גם הסיכה הממותגת בוויז. כשנהגים יהיו ברדיוס הגיוני מבית העסק, הלוגו שלכם יקפוץ במפה והנהג יוכל להקליק ולנסוע אליכם בקלות! גם אם נהגים לא חיפשו את העסק שלכם או עסק כמו שלכם, הם עדין יתקלו בפרסום שלכם כשהם נמצאים באזור, שזה מצוין בהתחשב בעובדה שמדובר בנהגים שלא תמיד יכולים לעצור בצד ולהקליד בחיפוש.

     

    • חיפוש ממותג – בוויז יש אפשרות גם לחפש עסקים בקרבת מקום, פרסום בתוצאות החיפוש בוויז ייקח את העסק שלכם לראש תוצאות החיפוש. פרסום בוויז בתוצאות החיפוש מייצר לקוחות רותחים, הם גם חיפשו עסק כמו שלכם והם נוסעים אליו ברגעים אלו ממש, אלה לקוחות שבאו לקנות מה שזה יהיה שאתם מוכרים.

     

    • השתלטות – TakeOver – זו לדעתי מודעה ממש מגניבה, ממש שלט חוצות דיגיטלי. רק שהנהג נמצא בעצירה מוחלטת כמו ברמזורים ופקקים לדוגמא, הפרסום משתלט על המסך, בוודאי יצא לכם להיתקל בכך. גם כאן הבאנרים יופיעו כאשר נהג נמצא בקרבת מקום ואם הוא יהיה מעוניין במודעה הוא יוכל להקליק ולנסוע לבית העסק.
    אסטרטגיית פרסום בוויז

    כמו בשלטי חוצות הממוקמים במקומות אסטרטגיים, כך גם בפרסום בוויז. בהתחשב בעובדה שרוב הנהגים הנמצאים בדרך ובמיוחד בכבישים ראשיים לא רוצים לסטות יותר מדי מהמסלול שלהם, חשוב לתכנן טוב טוב את המיקומים בהם נרצה שהמודעה תופיע. באיזה מרחק מבית העסק? באילו כבישים? באיזה שעות? אולי כדאי למקד את הפרסום לכבישים עם פקקים, אולי לא… אסטרטגיית הפרסום משתנה מעסק לעסק בהתאם לכל מיני פרמטרים.

     

    בנוסף בוויז משלמים גם לפי חשיפה ואתם בטח לא רוצים לשלם על חשיפה לא רלוונטית… קמפיין פרסום בוויז מצריך תכנון וחשיבה אתם מוזמנים להרים לנו טלפון ולהתייעץ על אסטרטגיית הפרסום שלכם וגם אם לא איתנו, כך או כך כדאי להתייעץ עם מישהו מקצועי מהתחום.

    5 עובדות שבטח לא ידעתם על וויז:

    מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בוויז, זו הדרך הישירה והקלה ביותר לנהגים לא רק בישראל, אלא בעולם. אז לסיום, אם גם אתם אוהבים קצת גאווה ישראלית, אז הנה כמה עובדות מעניינות על וויז:

    1. לוויז יש 110 מיליון משתמשים ברחבי העולם והמספר עולה.
    2. הזמן הממוצע של משתמש באפליקציה הוא 438 שעות בחודש.
    3. וויז היא אפליקציית הניווט הפופולרית ביותר ב-38 מדינות בעולם.
    4. 38 מיליון אמריקאים משתמשים בוויז באופן קבוע.
    5. לממציא של וויז קוראים אהוד שבתאי, מהנדס תוכנה מאוניברסיטת תל אביב

     

    לסיכום, אם אין לכם יותר מדי תקציב פרסום וגם אם יש, אם אתם רוצים למשוך לקוחות לעסק – פרסום בוויז הוא הפתרון.

    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (עדיין לא ביצעת דירוג)
    הוסף תגובה