התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    פרסום בגוגל מפות

    פרסום עסק פיזי לקהל המקומי ב-Google Maps

    הזרמת לקוחות לבית העסק
    מגוון אפשרויות פרסום לכל כיס
    פרסום ממוקד מיקום
    הזרמת תנועה פיזית לעסק המקומי שלכם היא אפקטיבית וחיונית ביותר, על מנת ליהנות מלקוחות ספונטניים משלמים. מה גם שרוב האנשים לא רוצים באופן "קר" לרכוש מוצר אונליין, או לטרוח בנסיעה ארוכה לחנות או בית עסק במרחק קילומטרים מהם. הם מעדיפים לבקר בחנות באופן אישי ומיידי ולראות, לגעת ולהרגיש את המוצר לפני שהם קונים אותו, או לחלופין לדבר פנים מול פנים עם נציג מטעם העסק, שמספק שירות כזה או אחר. כדי לגרום לאותו קהל לקוחות לבקר בבית העסק שלכם, אתם צריכים להופיע מולם בדיוק בזמן הנכון. מתי שהם נמצאים במרחק של מספר דקות מבית העסק שלכם וכבר גמרו בדעתם לרכוש!!
     
    דרך יעילה אחת לעשות זאת היא על ידי פרסום בגוגל מפות. עם פרסום ב- Google Maps אתם יכולים להנגיש את העסק שלכם ללקוחות סופר רלוונטיים, עם פלטפורמה מבוססת מיקום, שלא מפסיקה לייצר תוצאות, ולהזרים תנועה פיזית משמעותית לעסקים ברחבי הארץ ובכל העולם.

    יתרונות ומאפיינים מרכזיים:

    • קבלו ביקורים נוספים בחנות- עם מודעות חיפוש מקומיות בגוגל מפות לא תפספסו אף לקוח רלוונטי, ותוכלו להגדיל את התנועה שלכם לבית העסק.
     
    • קבלו שיחות מלקוחות חמים- מודעות חיפוש מקומיות בגוגל מאפשרות לכם לכלול בתוכן מספר טלפון - לחצן המאפשר ללקוח להתקשר אליכם בקליק אחד.
     
    • עזרו ללקוחות ללמוד יותר על העסק שלך- עם פרסום מודעות בגוגל תוכלו לשלב מידע רלוונטי חשוב בנוגע לעסק שלכם,
     
    • מידע על בית העסק- שעות פתיחה וסגירה של העסק, כתובת מדויקת, ביקורות של לקוחות אודות העסק שלכם ותמונות להמחשה.
     
    אפשרויות הפרסום בגוגל הן מרובות בהחלט, אך היתרון המרכזי של פרסום בגוגל מפות, הוא שהוא מבוסס מיקום רלוונטי ללקוח. פרסום באופן זה מוכיח את עצמו כיעיל בהזרמת תנועת לקוחות חמים תוך דקות לעסקים בתחומים שונים. מה גם שפרסום מודעות בגוגל מפות נחשב לשיטת פרסום חדשה יחסית והתחרות כרגע חלשה, כלומר אפשר להשיג תוצאות של ממש, ובמחיר נמוך משמעותית לביד על מודעות - ביחס למודעות הגוגל הקלאסיות בתוצאות החיפוש למשל, או כל שיטת פרסום וותיקה אחרת כמו למשל פרסום באנרים באתרים וכו.
     

    איך זה עובד?

    כשמדובר על פרסום עסק פיזי לקהל מקומי ב- Google maps יש הבדל באופן הפעולה של המודעות תוך שימוש בסמארט פון לבין מחשב

    איך זה עובד במובייל?

    כאשר משתמשים מחפשים עסקים סמוכים ב- Google.com, מיקום העסק שלכם יוצג בראש תוצאות החיפוש המקומיות, כמו בתמונה כאן. כמו כן, מודעות הכוללות את מיקום העסק שלכם, יהיו מוצגות בראש תוצאות החיפוש המקומיות, גם כאשר משתמשים מבצעים חיפושים דומים באפליקציה לנייד של Google map, כמו בתמונה כאן.

    איך זה עובד במחשב - דסקטופ?

    כאשר משתמשים מחפשים עסקים קרובים ב- Google.com ולוחצים על "מקומות נוספים" בתוצאות המקומיות, מיקום העסק שלכם יופיע בראש התוצאות המקומיות הללו.  

    חשוב לדעת!

    אם יש לכם הרבה מתחרים מקומיים באזורכם, סביר להניח כי מיקום הסיכה שלכם יטבע בים של כל שאר הסיכות סביבכם. פרסום מודעות בגוגל מפות, עוזר לכם להתבלט מיתר המתחרים ולהגדיל את הנראות שלכם. סיכות מקודמות מגיעות בצבע שונה (סגול) מאשר סיכות אחרות, שאינן מקודמות, ויכולות אפילו להציג את הלוגו שלכם ממש על המפה. מה גם שבפרק הזמן הנוכחי, השקעה במודעות גוגל מפות תהיה השקעה חכמה מבחינת ניהול תקציב פרסומי, (כיוון שמחיר לקליק הוא נמוך יחסית) על מנת לבלוט מיתר שאר המתחרים המקומיים.      
    מוכנים להתחיל את הקמפיין שלכם ברשת החיפוש?
    סרטוני הדגמה
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)