התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    תוסף שליחת הודעות במודעת טקסט

    פרסום בגוגל עם תוסף שליחת הודעות - קבלת SMS מלקוחות פוטנציאליים

    לידים חמים ב-SMS
    העלאת ה-Ad Rank
    תוסף חינמי
    תוסף שליחת הודעות, הוא עוד אחד מתוספי המודעות של גוגל אדס. רוב האנשים מעדיפים הודעות במקום לדבר בטלפון, תוסף זה עוזר ללקוחות פוטנציאלים לתקשר עם בית העסק בקלות. אנשים יוכלו לשלוח הודעת סמס בקליק ישירות לבית העסק כבר בשלב המודעה. אנשים הגולשים בגוגל דרך מכשיר מובייל (הרוב) יוכלו ליצור איתכם קשר ולקבוע פגישה, לקבל הצעת מחיר, לשאול שאלה או להזמין את השירות שלכם ובקיצור יהיה לקהל שלכם קל להגיע אליכם.     

    יתרונות ומאפיינים מרכזיים: 

      חשיפה גבוהה: גוגל אדס אוהבים כאשר משתמשים בתוספי מודעות, כיוון שזה הופך את חווית המשתמש לקלה ונוחה יותר. המטרה של גוגל זה להנגיש לקהל את התוצאות הכי רלוונטיות בכמה שיותר קלות, לכך נועדו תוספי המודעות.   ללא עלות: כמו כל תוספי המודעות בגוגל אדס, גם תוסף שליחת SMS אינו כרוך בעלות נוספת. כך שתקבלו יותר חשיפה אבל לא תשלמו יותר כסף ואולי אפילו ההפך.   לידים חמים: תוכלו לקבל פניות ספציפיות מלקוחות פוטנציאליים ב-SMS, אנשים יוכלו לבקש מכם הצעת מחיר, לקבוע פגישה ועוד וזה בלי קשר לטופס הלידים באתר. ככל שתוכן ההודעה יותר ממוקד בהתאם למודעה תוכלו לקבל לידים רותחים שצריכים ורוצים את השירות שלכם.   גידול העסק: ככל שקל יותר להגיע אליכם, ככה יותר אנשים יגיעו אליכם ולא למתחרים. תוסף שליחת הודעות הופך את ההתקשרות עם בית העסק לקלה וקלילה.    

    איך זה עובד? 

      תוסף שליחת הודעות הופך את תהליך ההתקשרות לקל יותר עבור הלקוח.  שמישהו נתקל במודעה שלכם ומקליק על שליחת הודעה הוא יועבר ליישום ההודעות בפלאפון שלו עם הודעה כתובה מראש ומוכנה לשליחה שאתם כתבתם. השתמשו בתוסף שליחת הודעות לפי הצורך הספציפי שלכם.  תוכלו לכתוב הודעה כללית כמו "היי אשמח לקבל פרטים נוספים על השירות שלכם" או הודעה עם בקשה יותר ספציפית כמו "היי אני מעוניין לקבל הצעת מחיר" או "היי אשמח לקבוע פגישה לתאריך ה-XXX".  הודעה כתובה מראש מקצרת תהליכים עבור הלקוח, אתם הופכים את זה לקל!  זה הסיבה שאנשים אוהבים לדבר בהודעות מאשר בטלפון, כי זה קל יותר, פשוט יותר, לא צריך אינטראקציה מיותרת ולא גוזל זמן. הרי הודעה אפשר לשלוח על הדרך בלי לחשוב פעמיים שונה משיחת טלפון. כך שבמקום להיכנס לכמה אתרים, להתקשר ולברר בן אדם יכול לקבל את המידע שחיפש בקליק.  אפשר להוסיף תוספי שליחת סמס בצורה היררכית ברמת החשבון, קמפיין וקבוצת מודעות. ברמת החשבון הוסיפו הודעות כלליות על העסק, ברמת הקמפיין הודעות ספציפיות לאותו קמפיין וכן הלאה. גוגל אדס תמיד משתמש בתוסף הספציפי ביותר, כך שהלקוח יקבל את המענה הרלוונטי ביותר לחיפוש שלו.

    לאן נשלחות ההודעות? 

    יש שתי אופציות לבחירתכם לאופן קבלת ההודעות: טלפון או מייל. אבל האופציה השניה - קבלת פניות במייל לצערנו לא זמינה בישראל. כך שההודעות יגיעו ישירות לטלפון הנייד שתגדירו. אולי זה מובן מאליו לחלקכם אבל שימו לב שהמכשיר אליו אתם מפנים את השיחות עובד כמו שצריך ויכול לקבל ולשלוח הודעות.    

    חשוב לדעת:

      גוגל אדס יכולים להגדיר תוסף שליחת הודעות לפרסום בצורה אוטומטית במידה וכבר הוגדר תוסף שיחות נכנסות. בעצם אם לפי הנתונים של גוגל אדס יש צפי שתוסף שליחת ההודעות ישפר את הביצועים של המודעה, גוגל אדס יוסיפו את התוסף למודעה בצורה אוטומטית. איזה חמודים אה?!
    מוכנים להתחיל את הקמפיין שלכם ברשת החיפוש?
    סרטוני הדגמה
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (עדיין לא ביצעת דירוג)