התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    איך אפשר להגדיל את התוצאות בגוגל בלי להגדיל את התקציב פרסום?

    כדי לקבל יותר תוצאות בלי להוציא יותר כסף צריך לתת יותר ערך. גוגל אוהבים ומקדמים ערך אמיתי, התוכן הרלוונטי והמובן ביותר תמיד יקבל תיעדוף על פני תכנים עם תוכן ברמה נמוכה יותר גם אם הביד גבוה יותר. כדי לקבוע איזו מודעה תופיע ומתי, גוגל אדס עושה מכרז בין כל המפרסמים על אותה מילת מפתח בכל פעם שמתבצע לגוגל יש דירוג לכל פרסום, כדי לקבל יותר חשיפה במחירים טובים יותר צריך דירוג גבוה בגוגל, ככל שהדירוג שלכם בגוגל יותר גבוה כך החשיפה תעלה ומחירי הפרסום בגוגל ירדו.

    אז איך מקבלים יותר בלי להוציא יותר?

    1. תוכן היררכי: הבוט של גוגל מדרג אתרים ודפי נחיתה לפי מבנה התוכן באתר, התוכן צריך להיות ברור ומבון ובנוי בצורה היררכית ופשוטה, לדוגמה קטגוריה, תת קטגוריה וכן הלאה.
    2. תוספי מודעות: גוגל אדס מציעה מגוון של תוספי מודעות המותאמים למטרות פרסום שונות בגוגל חיפוש. התוספים מקלים על המשתמש לבצע אינטראקציה עם הפרסום, תוסף יכול להיות כפתור לחיוג או שליחת הודעה, כפתור להורדת אפליקציה ועוד. גוגל אוהבים כאשר משתמשים בתוספי המודעות כיוון שהם מעלים את המערובות במודעה וככל שה-Engagement במודעה יותר גבוה כך גם הדירוג שלה.
    3. מילות מפתח: שימוש במילות מפתח נכונות הוא קריטי להצלחת הפרסום שלכם. ככל שהמודעה יותר רלוונטית לשאילתת החיפוש כך עולים הסיכויים שלה להופיע ולזכות במכרז.
    4. מילות מפתח שליליות: מילות מפתח שליליות הן מילות מפתח שאנחנו לא רוצים שהמודעה תופיע תחתם, חשוב להגדיר מילות מפתח שליליות כדי להימנע מבזבוז כסף על פרסום לא רלוונטי שלבסוף גם מוריד את הדירוג שלנו בגוגל.
    בסופו של דבר אחת הסיבות שפונים למקצוען לקידום העסק בגוגל היא כדי שמישהו ידע לנהל עבורכם את הפרסום בצורה האפקטיבית ביותר, גוגל אדס היא מערכת רחבה ומשתנה וכדי להפיק ממנה את המיטב צריך להכיר אותה על בוריה. לכל התלבטות או שאלה אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר תגובה ונשמח לעזור!  
    הוסף תגובה

     רוצים להתחיל לפרסם בגוגל?
     אחד מאיתנו ישמח לעזור לך!