התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    מה זה מודעות דינאמיות בגוגל?

    מודעה דינמית בגוגל היא בעצם מודעה הנבנת באופן אוטומטי בהתאם לשאילתת החיפוש, רוח האתר, קהל היעד ועוד. ניתן לפרסם מודעות דינמיות ברשת החיפוש וברשת המדיה של גוגל.

    מודעות דינמיות ברשת החיפוש

    מודעה דינמית ב-Google Search היא דרך מצוינת וקלה להגיע ללקוחות רלוונטים חדשים. מודעה דינמית משתמשת בתוכן באתר הייעודי ונבנת באופן דינמי בהתאמה לשילתת החיפוש. כלומר במקום לכתוב מודעה עם מילות מפתח ותוכן האמור להיות תואם לשאילתת החיפוש, גוגל אדס תיצור עבורנו את המודעה המתאימה לפי שאילתת החיפוש. מודעה דינמית ברשת החיפוש מתאימה בעיקר לבעלי אתרים גדולים עם הרבה תוכן ממנו יכולה גוגל אדס ליצור מודעות בהתאם לצורך, לא כדאי לפרסם מודעה דינמית עם דף נחיתה הנועד לקידום של מוצר או שירות ספציפי.

    מודעות דינמיות ברשת המדיה

    מודעה דינמית ב-GDN היא מודעה רספונסיבית המתאימה את עצמה מבחינת מימדים ותוכן לשטח הפרסום ולרוח האתר בו היא מופיעה. במקום לעצב מספר מודעות שונות במימדים שונים פשוט מעלים לגוגל אדס את כל חומרי הקריאטיב ומהם גוגל אדס בונה מודעה המתאימה לאתר ולקהל מבחינת עיצוב ותוכן בזמן אמת.

    יתרונות מודעות דינמיות

    • חיסכון בזמן: במקום ליצור מלא מודעות, גוגל אדס עושה את העבודה בשבילנו ומרכיבה מודעות בזמן אמת לפי הצורך.
    • אופטימיזציה אוטומטית: גוגל אדס רואה איזה מודעות הגיעו לביצועים גבוהים יותר מאחרות ומבצעת אופטימיזציה כך שהמודעות והתוצאות ישתפרו מפרסום לפרסום באופן אוטומטי. היא אפילו מזהה הזדמנויות ומילות מפתח רלוונטיות שלא טורגטו ומוסיפה אותן למודעה.
    • רלוונטיות גבוהה: המודעות הדימניות מותאמות בכל פעם לשאילתת החיפוש או רוח האתר, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהמודעה שלכם בטוח רלוונטית לקהל הנחשף אליה.
    הוסף תגובה

     רוצים להתחיל לפרסם בגוגל?
     אחד מאיתנו ישמח לעזור לך!