התחום שחיפשת מצריך בדיקה אישית
אחד מאיתנו ישמח לעזור ולבדוק עבורך את פוטנציאל הפרסום בגוגל לפי מונח החיפוש

  אני מאשר קבלת דיוור במייל

  רוצה לשוחח?
  פנה אלינו
  מתחילים עכשיו לפרסם בגוגל!
  השאר פרטים ואחד מאיתנו ישמח לתת לך ייעוץ

   אני מאשר קבלת דיוור במייל

   רוצים ייעוץ? צריכים עוד הכוונה?
   השאירו פרטים בטופס ואחד מאיתנו ישמח לעזור

    מה זה סייטלינקס – Sitelinks?

    תוסף ה-sitelinks הוא אחד מני רבים של תוספי המודעות של גוגל אדס. תוסף סייטלינקס נותן לכם אפשרות להוסיף קישורים נוספים למודעה אותה אתם מפרסמים וקישורים אלו יופיעו מתחת לקישור הראשי של המודעה. כך תוכלו להפנות בצורה מהירה ויעילה לקוחות פוטציאלים ישירות לשירותים או מידע מסוימים שהאתר שלכם מציע מבלי להיכנס קודם לדף הראשי של האתר. כיום, כשכמעט לכולם יש אתר, אתם כבעלי עסק צריכים שהאתר שלכם יבלוט מעל כולם. כאשר לקוח פוטנציאלי גולש ומחפש שירות מסוים ומוצגות לו מספר מודעות, הוא מחליט בשבריר שנייה על איזה לינק להקליק. החלטה זו, יכולה במספר לא מבוטל של פעמים להסתיים בעסקה בה הלקוח רוכש את שירותכם או (לצערנו,) את שירותם של המתחרים שלכם. כאן נכנס תוסף הסייטלינקס לתמונה, עם טרגוט נכון והתאמת המודעה בשילוב התוסף ללקוחות ספציפיים, תוכלו להגדיל משמעותית את כמות ההקלקות הרלוונטיות לאתר שלכם.

    מה קורה בפועל?

    עם החלת תוסף ה sitelinks על מודעה בגוגל והגדרתה לפי הצורך, יופיעו מתחת לקישור הראשי של המודעה לינקים נוספים לאתר העסק שלכם, אליהם תרצו להפנות לקוחות פוטנציאלים. תוכלו להגדיר לינקים מסוימים כך שקהלים שונים להם הגדרתם את המודעה, יראו לינקים שונים. לדוגמא: אם אתם מוזיקאים בעלי אתר, תוכלו להפנות באמצעות תוסף ה sitelinks מפיקים מוזיקלים לדף של קניית קטעי מוזיקה לשימוש מסחרי, להפנות מעריצים לדף קניית אלבומים או הזמנת כרטיסים להופעות ובעלי אולמות ומועדונים לדף יצירת קשר. כך, עם שילוב נכון של sitelinks במודעות, תוכלו להפנות לקוחות שונים לדפים רלוונטים ובכך לזכות באחוזי המרה גבוהים יותר.  

    כמה זה עולה?

    הוספת סייטלינקס למודעה הוא בחינם! הקלקה על לינק מהתוסף עולה אותו הדבר כמו מחיר לקליק על כותרת המודעה. משמעות הדבר היא ששימוש בתוסף אינו עולה יותר כסף למפרסם והוא בכלל מקבל יתרון משמעותי לעומת מפרסמים מתחרים שאינם משתמשים בתוסף ללא עלות נוספת.
    הוסף תגובה

     רוצים להתחיל לפרסם בגוגל?
     אחד מאיתנו ישמח לעזור לך!